Projektor portabel Cheerlux C9 ne shitje

14,900 L16,900 L (-12%)

Ka stok

Projektor portabel Cheerlux C9 me lente optike te veshura me shume shtresa, ofron  cilesine me te mire te figures.

KODI: 21211107 Kategori: ,

PROJEKTOR PORTABEL CHEERLUX C9

Shijoni kinemane e vertete me kete projektor portabel Cheerlux C9.

Cilesia e imazhit me rezolucion te larte 1080p HD e projektorit dhe pesha e lehte prej 1.5 kg do ta bejne kete projektor portabel ideal per perdorim.

Projektor Cheerlux C9 portabel

Pajisja lehteson perpunimin e instalimit me suportim te gjashte gjuheve te ndryshme. I pershtatshem per t’u perdorur ne shtepi, zyre, shkolle, festa familare etj.

Projektori LCD me drite LED ka nje rezolucion te plote te pamjes  HD 1280 x 800 pixel.

Me cilesi te larte te zerit dhe pa zhurma bezdisese gjate punes ofron performance te larte te imazhit te pajisjes dhe qarteson cilesine e zerit.

Zhvilluar me teknologjine e imazhit LED ofron pamje 3D te imazhit. Cilesia e plote e imazhit HD mund te perjetohet me pervoja te paharrueshme 3D me Cheerlux C9.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1.5 kg
Lloji

Projektore

Ngjyra

Be the first to review “Projektor portabel Cheerlux C9 ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

projektor portabel ne shitje online dyqan taxi

Projektor portabel Cheerlux C9 ne shitje

14,900 L16,900 L (-12%)

Shto ne Shporte