Boks muzike portabel me Wireless | TG 504

2,400 L

Ka stok

 • Dizajn praktik.
 • Mund t’a merrni kudo me vete.
 • Bluetooth.
 • Mund te kryeni telefonata.
KODI: tg-504 KATEGORIA:

BOKS MUZIKE PORTABEL ME WIRELESS

Boks muzike portabel me Wireless dhe ka dizajn te lëvizshëm me shirit të varur, perfekt për udhëtime në ambiente të brendshme.Gjithashtu suporton funksionin FM, ky boks muzike mund t’ju ndihmojë të kërkoni në stacionin radio qe ju deshironi.

Suporton Kartën Micro SD, ky boks Bluetooth por gjithashtu edhe MP3 Player.Me kabllo AUX, ky altoparlant mund të lidhet me TV, kompjuter, laptopë, tableta, të gjitha llojet e celularëve që kanë port audio 3.5 mm.TG 504 Speaker wireless

SPECIFIKAT:
 • Bluetooth
 • Lloji i baterisë: Polimer jon litiumi 1200 mah 4
 •  6 orë kohë loje
 • Merrni telefonata të qarta nga altoparlanti juaj HIFI
 • Stil unik dhe i bukur.
 • Dizajn portabel.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Boks muzike portabel me Wireless | TG 504”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks muzike portabel me Wireless | TG 504