Boks me Bluetooth & Ore me Alarm V8 | Bli online

2,400 L

Ka stok

Karakteristika
  • Boks me bluetooth me dizajn sportiv dhe te lehte.
  • Degjoni muzike me bass te fuqishem, audio te paster ne cdo moment.
  • Lidhje e qendrueshme me telefonin.
  • Jepini kuptim me shume casteve tuaja me muziken tuaj te preferuar.
KODI: cyke-v6-ore-me-alarma-dhe-boks-me-bluetooth Kategori: ,

Boks muzike & Ore me Alarm V8

Boks me Bluetooth & Ore me Alarm V8 | Bli online

Karakteristika
  • Boks muzike me dizajn sportiv dhe te lehte.
  • Degjoni muzike me bass te fuqishem, audio te paster ne cdo moment.
  • Lidhje e qendrueshme me telefonin.
  • Jepini kuptim me shume casteve tuaja me muziken tuaj te preferuar.
  • Zgjimi juaj merr kuptim tjeter me kte ore me alarm me dizajn pasqyre.
Specifikat
Marka: CYKE
Modeli: V8
Koha e operimit: 8 ore
Kapaciteti i baterise: 1200mAh
Koha e karikimit: 2 ore

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me Bluetooth & Ore me Alarm V8 | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks me Bluetooth & Ore me Alarm V8 | Bli online

Boks me Bluetooth & Ore me Alarm V8 | Bli online