Prize Elektrike LDNIO | 6 porta USB | Bli online

2,290 L2,890 L (-21%)

Ka stok

Specifikat

Marka: LDNIO
Model: SE3631
USB Port: 6 USB Port
Dimensionet: 138*90*43mm
Fuqia totale: 17W
Fuqia maksimale: 2500W
Gjatesia: 1.6 metra

KODI: 6933138636312 Kategori: ,

PRIZE ELEKTRIKE LDNIO SE-3631

Prize elektrike dhe zgjatues LDNIO | 6 porta USB

Konsumi i energjise gjate kohes se punes eshte 0.15W.
Specifikat

Marka: LDNIO
Model: SE3631
USB Port: 6 USB Port
Dimensionet: 138*90*43mm
Fuqia totale: 17W
Fuqia maksimale: 2500W
Gjatesia: 1.6 metra


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Zgjatues

Be the first to review “Prize Elektrike LDNIO | 6 porta USB | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

PRIZE ELEKTRIKE DHE ZGJATUES LDNIO

Prize Elektrike LDNIO | 6 porta USB | Bli online

2,290 L2,890 L (-21%)

Shto ne Shporte