Princeshe loder Alyssa per femije 3+ vjec

1,590 L

Ka stok

KODI: b221210044 Kategori: , ,

PRINCESHE LODER ALYSSA

Princeshe loder me nje pamje dhe veshje unike per te argetuar vogelushet tuaj kete fundvit.

Me fustan princeshe dhe floke te gjate qe mund te krihen do te mbajne ne lojera kreative vogelushet per ore te tera.

Informacione:

  • Princeshe kukull Alyssa
  • Materiali: Plastike, Pelhure
  • I pershtatshem per femijet nen 3 vjec

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kukulla

Ngjyra

Be the first to review “Princeshe loder Alyssa per femije 3+ vjec”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

barbi kukull alyssa online ne dyqan taxi

Princeshe loder Alyssa per femije 3+ vjec