Kukull loder me muzike dhe drite per vajza Little Princess

1,490 L

Ka stok

KODI: b221210002 Kategori: , ,

KUKULL LODER ME MUZIKE DHE DRITE

Kukull loder per vajza te moshes mbi 3 vjec, me drita rrotullim dhe muzike.

Me pamjen e nje princeshe me krahe engjelli, kukulla do te flloje te luaje muzike dhe rrotullohet pasi ti keni vendosur baterite.

Bump and Go Motion, ndryshon drejtim nese perplaset me nje objekt tjeter duke vazhduar te rrotullohet dhe leshoje drita.

Levizjet, ngjyra dhe format 3D do te terheqin vemendjen e femijeve tuaj.

Karakteristika:

  • Kukull loder per vajza
  • E pershtatshme mbi 3 vjec
  • Me funksion dritash dhe muzike
  • Funksionon me bateri

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kukulla

Ngjyra

,

Be the first to review “Kukull loder me muzike dhe drite per vajza Little Princess”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kukull me drita per vajza blerje onlin ne dyqan taxi

Kukull loder me muzike dhe drite per vajza Little Princess