Shtepi kukullash me Frozen | Doll Dream Castle

2,900 L

Ka stok

KODI: Q-9876937 Kategori: ,

SHTEPI KUKULLASH ME FROZEN

Shtepi kukullash me personazhin me te dashur per femije Frozen.

Pamje e mahnitshme e keshtjelles se endrrave me nje dizajn te bukur qe e ben ate zgjedhjen e pare te femijeve.

Me shume aksesore te ndryshem tavolina, stola, pasqyra, ore qe i japin femijeve tuaj nje loje argetuese dhe realiste.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Shtepi kukullash me Frozen | Doll Dream Castle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtepi kukullash frozen shitje online ne dyqan taxi

Shtepi kukullash me Frozen | Doll Dream Castle