Kukull loder me levizje Princess Charsima

2,990 L

Ka stok

KODI: b221210042 Kategori: , ,

KUKULL LODER ME LEVIZJE

Kukull loder me levizje me veshjen e nje princeshe, ka 13 nyje te levizshme qe lejojne pozicionimin e saj sipas deshires.

Nje loder shume interesante dhe e kendshme, si ne pamje ashtu edhe ne prekje, do te argetoje vogelushet gjate lojerave.

E pajisur me buton qe mund te perdoret per te ndryshuar kenget, tingujt, zerat etj.

Informacione:

  • Kukull loder me nyje te levizshme
  • Leshon tinguj, muzike dhe fjale
  • Dizajn unik terheqes per femije
  • E pershtatshme per femije mbi 3 vjec

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kukulla

Ngjyra

Be the first to review “Kukull loder me levizje Princess Charsima”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

princesh kukull me levizje online ne dyqan taxi

Kukull loder me levizje Princess Charsima