Prerese per perimet dhe kulluese | Draining Vegetable Cutter

1,290 L

Ka stok

KODI: c-2167892 Kategori: ,

PRERESE PER PERIMET DHE KULLUESE

Prerese per perimet dhe frutat, qe kombinon kater pajisje ne nje pajisje te vetme kompakte.

Lehte per t’u perdorur, pasi funksionon me nje levizje te thjeshte. Beni jeten tuaj me te lehte dhe kurseni kohe ne pergatitjen e vakteve ushqimore te perditshme.

Ka tehe jashtezakonisht te mprehta me cilesi te larte G-NOX, duke lejuar qe ushqimi te bjere drejtperdrejt ne tas nga cdo siperfaqe. Me tre koka prerese te pershtatshme per prerjen, grirje dhe pastrimin e lekures se perimeve.

E pajisur me nje ene mbajtese ne pjesen e poshtme te gjitha perimet qe do priten do te vien direkt aty duke sherbyer edhe si kulluese.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine, Preres per agrumet

Ngjyra

,

Be the first to review “Prerese per perimet dhe kulluese | Draining Vegetable Cutter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

prerese perimesh blerje online ne dyqan taxi

Prerese per perimet dhe kulluese | Draining Vegetable Cutter