Kuti ushqimi elektrike me tasa celiku | Lunch box

2,990 L

Ka stok

Kuti ushqimi elektrike e perkryer per personat qe shkojne ne pune ose shkolle pasi tashme mund ta merrni dhe ngrohni vaktin tuaj ne shkolle, zyre ose udhetim.

KODI: G-543211 Kategori: ,

KUTI USHQIMI ELEKTRIKE | LUNCH BOX 

Kuti ushqimi elektrike per ngrohjen e ushqimit, e pajisur me tasa celiku.

Vendosni afersisht 300 ml uje ne ndarjen e poshtme te kutise, me pas vendosni enet me ushqim.

Shtypni butonin e energjise dhe kutia  elektrike do te ngrohe ushqimin shpejt.

Pasi mbarimit te ujit te perdorur per ngrohjen lunch boxi do te fiket automatikisht.

Me funksion kunder djegies pasi do te fiket vete nese nuk ka uje.

Dizajn praktik per ta marre me vete dhe peshe e lehte. E pajisur me doreze per transport.

Karakteristika

  • Materiali: çelik inox + polipropilen i klases ushqimore
  • Fuqia: 200W
  • Tensioni: 220V
  • Numri i shtresave: 1 shtresë, 2 shtresa
  • Kapaciteti: 1 shtresë-1L, 2 shtresa-2L
  • Pesha: rreth 0.6-0.8KG

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Kuti ushqimi elektrike me tasa celiku | Lunch box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti ushqimi elektrike blerje online ne dyqan taxi

Kuti ushqimi elektrike me tasa celiku | Lunch box