Prerese perimesh 6 in 1 – Samrt Cutter | Thika & Gershere

1,490 L

Ka stok

Grirese e cila permban sigurese mbyllese qe e ben ate te sigurte kur ruhet ne sirtarin e kuzhines suaj. Pas perdorimit e vendosim ate ne pjatalarese lehte dhe thjeshte. Nuk keni me te nevojshme set thikash te cilat krijojne rremuje dhe me shume ene per tu lare.

KODI: 6901100660443 Kategori: , Etiketime: , ,

PRERESE PERIMESH SAMRT CUTTER

Prerese Perimesh 6 in 1 – Samrt Cutter | Thika dhe Gershere ne shitje | Grirese | Prerese per perime ne Dyqan Taxi 

Kurseni kohe ne prerjen e perberesve per mengjes, dreke dhe darke. Perdorni Samrt Cutter nje gershere si thike qe mund te prese te gjithe llojet e perimeve, mishit, bukes dhe djathit shume me shpejt se thikat e zakonshme. Ky preres  ushqimi 6 ne 1 permbaj tehe celiku-inox. Me brodin e integruar nen gershere qe e ben prerjen ne feta te lehte, zbavitese dhe super te shpejte.

Prerja ne feta shume e shpejte me thiken 6 ne 1.

Te lodhur nga koha e konsumuar nen gershere dhe nga prerja ne feta e ushqimit per te pergatitur vaktet tuaja? Pastrimi i derrases prerese dhe thikes? Ekziston nje zgjedhje me e mire!

Preresja  Samrt Cutter 6 ne 1 ben prerjen e berxollave dhe ushqimeve te preferuara ne feta ne pak sekonda.

Prerese Perimesh ne Dyqan Taxi | Deri ne 10 here me e shpejt se thika.

Samrt cutter prerese perimesh thike gershere kuzhine dyqan taxi

Prerese per perime e cila perfshin nje brisk te mprehte celiku qe pret ushqimin shpejt dhe me lehtesi. Perdorni si gersheret e zakonshme dhe pritni lloje te ndryshme te ushqimeve, pa perpjekje deri ne 10 here me shpejt.  Ndryshe nga gersheret e zakonshme, sekreti qendron ne presionon qe ushtrohet ne dorezen ergonometrike per prerjen ne feta ne menyre te thjeshte dhe te shpejte. Tehu i mprehte i i ketij preresi dhe hapja e gjere e bejne prerjen e frutave, perimeve dhe misit me te shpejte, me te lehte dhe pa rremuje.

Pergatisni sallate te shijshme shume shpejt | Prerese

Me kete prerese pastrimi i crregullt eshte nje gje e se kaluares. Merrni perberesit per supe apo omlete dhe hidhni ne nje tenxhere ose ne pjate vetem perberesit e duhur. Jo me derrase prerese te piste, jo me rremuje.

Prerese me sigurese mbyllje.

Grirese e cila permban sigurese mbyllese qe e ben ate te sigurte kur ruhet ne sirtarin e kuzhines suaj. Pas perdorimit e vendosim ate ne pjatalarese lehte dhe thjeshte. Nuk keni me te nevojshme set thikash te cilat krijojne rremuje dhe me shume ene per tu lare.


Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Grirese

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

prerese perimesh samrt cutter per djathe perime thika dhe gershere ne dyqna taxi set thikash

Prerese perimesh 6 in 1 - Samrt Cutter | Thika & Gershere

WhatsApp chat