Prerese mjekrre e rikarikueshme HTC AT-538

1,490 L

Ka stok

KODI: i-76543420 Kategori: ,

PRERESE MJEKRRE E RIKARIKUESHME

Prerese mjekrre praktike dhe forme e pershtatshme me doren.

Pavarësisht nese do te shkoni per nje takim zyrtar biznesi ose per nje shetitje me miqte, bejeni mjekren tuaj te duket ne forme te persosur me kete makine prerese nga HTC.

Kjo makine prerese vjen me tehe prej celiku te pandryshkshem qe ndihmojne ne shkurtimin e qimeve te fytyres tuaj me saktesi.

Gjatësia e prerjes dhe cilesimet e prerjes jane te rregullueshme sipas deshires.  Motori i fuqishem siguron performance efikase.

Modaliteti pa kabllo e ben te persosur per ta marre me vete nese do te jeni jashte shtepise per disa kohe. Tehet e mprehte prej celiku te pandryshkshem te cilesise se larte garantojne nje performance te persosur jetegjatesie.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Prerese mjekrre e rikarikueshme HTC AT-538”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje per meshkuj htc online ne dyqan taxi

Prerese mjekrre e rikarikueshme HTC AT-538