Prerese elektrike per hudhra | Garlic Chopper

1,500 L

Ka stok

KODI: L-2120210 Kategori: ,

PRERESE ELEKTRIKE PER HUDHRA

Prerese elektrike e pershtatshme per copetimin, bluarjen e hudhrave, mishit te grire, erezave, perimeve dhe per berjen e pureve apo salcave te ndryshme.

Bere nga materiale me cilesi te larte dhe tehe prej celiku te qendrueshem dhe rezistent qe presin ne menyre efikase.

Pret shpejt hudhrat, ereza, arra, perime, shume e pershtatshme per sasi te vogla ushqimi.

Dizajn unik dhe kompakt, lehtesisht i transportueshem.

Multifunksionale pasi mund te perdoret per gatim, suplemente ushqimore per femije, pije me leng frutash.

Karakteristika

  • Fuqia: 30w
  • Pesha: 129g
  • Kapaciteti: 160ml
  • Madhesia: 85 x 85 x 68 mm
  • Ngjyra: jeshile, roze, e bardhe
  • Funksioni: prerja e perimeve, hudhrave, mishi i grire,miksimi, perzierja

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Grirese

Ngjyra

Be the first to review “Prerese elektrike per hudhra | Garlic Chopper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

grirese hudhrash elektrike ne shitje online ne dyqan taxi

Prerese elektrike per hudhra | Garlic Chopper