Pajisje per Hudhrat | Copetimi | Garlic Chopper

990 L

Ka stok

Specifikime

Pajisje e vogel per shtypjen e hudhres prej çeliku inox
Materiali: plastikë ushqimore + çelik inox
Madhësia: 7.5 cm (Diametri) * 6cm (Lartësia)

GARLIC CHOPPER | PAJISJE COPETUESE PER HUDHRAT

Garlic Chopper Pajisje Copetimi per Hudhrat

Garlic Chopper copeza te imeta hudhre ne menyre te persosur dhe me kryesorja me lehtesi. Thjesht zhvisheni hudhren nga lekura, vendoseni në kete pajisje copetimi per prerje. Tehu i mprehtë prej celiku inoks rrotullohet ne çdo lëvizje të mundshme për të bërë prerje të sakta dhe sa me te imeta.

Kjo pajisje eshte gjithashtu e pershtatshme per te copetuar arra, embesira dhe bime bishtajore te shumta. Ju lehteson nje pune te madhe dhe persos gatimet tuaja deri ne detaje.

Cmontohet lehtesisht për pastrim të lehtë duke shtypur poshtë në dy skedat e jashtme. Ju mund ta lani me uje te rrjedhshem dhe me pas ta lini te thahet ose mund ta vendosni ne lavastovilje per nje larje me te shpejte dhe me pak te mundishme.

Ju mund të copetoni hudhren ne disa feta te vogla brenda disa sekondave. Madje jo vetem hudhren, por dhe arra, bajame, majdanoz, karrota, qepe etj. Duart nuk kane perse te ruajne arome jo te kendshme per disa si eshte ajo e qepes dhe hudhres. Syte tuaj nuk do te lotojne sepse as syte as duart nuk asapak kontakt me qepen. Garlic Chopper është ndërtuar me peshe te lehte dhe ne një enë transparente, duke e bërë atë një shoqërues të lezetshëm të kuzhinës në shtëpi dhe kafene te vogla për të bërë gatimin tuaj më të lehtë.

Pajisje Copetimi per Hudhrat | Garlic Chopper 

garlic chopper pajisje copetimi per hudhrat

Karakteristika

1. Copetim ne feta, forme kub apo dhe te gjata brenda disa sekondave.
2.Ene transparente.
3.Lehtesisht e pastrueshme

Specifikime

Pajisje e vogel per shtypjen e hudhres prej çeliku inox
Materiali: plastikë ushqimore + çelik inox
Madhësia: 7.5 cm (Diametri) * 6cm (Lartësia)


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Pajisje per Hudhrat | Copetimi | Garlic Chopper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje copetuese per hudhrat garlic chopper

Pajisje per Hudhrat | Copetimi | Garlic Chopper