Grirese frutash dhe perimesh – Vegetables Chopper

1,200 L

Ka stok

Aksesore i mrekullueshem per kuzhinen tuaj.
Mund te copetoni qepen, hudhrat, sallator, ullinj etj.
Ndertuar me materiale rezistente dhe aspak te demshme per ushqimin.
KODI: L-vegetables-chopper Kategori: ,

Vegetables Chopper

Grirese frutash dhe perimesh – Vegetables Chopper

Karakteristika
Aksesore i mrekullueshem per kuzhinen tuaj.
Mund te copetoni qepen, hudhrat, sallator, ullinj etj.
Ndertuar me materiale rezistente dhe aspak te demshme per ushqimin.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Grirese

Be the first to review “Grirese frutash dhe perimesh – Vegetables Chopper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Grirese frutash dhe perimesh - Vegetables Chopper

Grirese frutash dhe perimesh - Vegetables Chopper