Preres per frutat dhe perimet | Mikser dore profesional

1,490 L

Ka stok

 • I pret produktet ushqimore deri ne 15 here.
 • Nuk funksion me energji elektrike.
 • Material plastik i cilesise se larte pa permbajtje toksike.
 • Vellim kompakt dhe komoditet.
 • Permban dy gota ne paketim.
 • Me tehe prej celiku.
KODI: 6963325960081 Kategori: , ,

PRERES PER FRUTAT DHE PERIMET

Mikser dore per agrumet dhe perimet profesional | Spin cutter

Preresi per frutat dhe perimet do t’ju ndihmoje per te prere perimet, frutat dhe arrat. Ai vepron ne menyre te shpejte duke ju kursyer kohen ne kuzhine pasi sherben edhe si perzieres i mire i produkteve ushqimore qe mund t’ju duhen edhe per gatime te ndryshme.

EASY SPIN CUTTER

MIKSER DORE – PROFESIONAL

Mjafton qe te vendosni produktet ushqimore ne te dhe ato do te jene prere deri ne 15 here duke krijuar nje mase te njetrajtshme dhe te imet.

Ky mikser nuk realizon vetem grirjen e agrumeve por edhe te produkteve te mishit duke e shtuar akoma me teper mundesine e gatimeve te ndryshme qe mund te realizoni me te.

Materiali prej te cilit perbehet mikseri i dorës është prej plastikes jotoksike, e cila nuk e rrezikon aspak shendetin apo ushqimin tuaj.

Pajisja edhe me tehe te mprehta prej celiku e rrit akoma edhe me shume cilesine e ketij produkti.

Kupa transparente prej se ciles perbehet eshte shume e sigurt per mbajtjen e ushqimeve ne te.

Mikseri i dores nuk ka nevoje per energji elektrike qe te kryeje punen e tij, kjo do te thote qe edhe ju favorizon nga berja e shpenzimeve te tjera shtese.

SPECIFIKAT

 • I pret produktet ushqimore deri ne 15 here.grires perimesh frutash mish produkt online dyqan taxi
 • E realizon grirjen brenda pak minutave.
 • Nuk funksion me energji elektrike.
 • Material plastik i cilesise se larte pa permbajtje toksike.
 • Vellim kompakt dhe komoditet.
 • Permban dy gota ne paketim.
 • Me tehe prej celiku.
 • Ka tre dalje ne kapak.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Lloji

Preres per agrumet

Be the first to review “Preres per frutat dhe perimet | Mikser dore profesional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

grires perimesh frutash mish produkt online dyqan taxi

Preres per frutat dhe perimet | Mikser dore profesional