Prerese me forma | Pop Chef| Perime dhe Fruta

990 L

Ka stok

Vetem shtypni me pajisjen, me pas thitheni perberesin dhe cdo gje eshte gati.
Ne vetem keto tre hapa ju do mund te keni 6 forma qe deshironi si forme: rrethore, zemre, lule, fluture, dielli dhe ylli.

KODI: 754502024575 Kategori: , Etiketime: , , ,

POP CHEF 

Prerese me forma | Pop Chef | Perime | Fruta | Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Menyre Fantastike per te bere krijime te shijshme ushqimore.
Prerese me 6 forma rreth, zemra, lule, flutura, diell dhe yll. Ju do te merrni te gjitha format qe ju nevojiten per te bere kryeveprat e ushqimit ne pak sekonda.

Preresit e saj jane bere nga plastika e sigurt per ushqim, jo-toksike dhe eko-miqesore. Eshte e lehte, e qendryeshme, per te prere frutat, perimet, buken dhe sanduici tuaj me lehtesi. Higjenike dhe e sigurt per perdorim te rregullt.

pop chef ne dyqan taxi

Kjo prerese me forma eshte e dizajnuar me nje doreze shumengjyreshe, te bute dhe mbrojtese. Mbron doren dhe gishtat tuaj te mos demtohen gjate perdorimit. E pershtatshme per te rriturit per te bere dreken, sallate jo vetem te kendshme per syrin, por dhe te shijshme per te femijet.

Prerese Frutash & Perimesh | Pajisje Prerese

Femijet mund te bashkpunojne me ju ne kuzhine. Partneret tuaj ne perdorimin e kesaj pajisje duke hequr format e lezetshme nga frutat dhe perimet.

Thjeshte zgjidhni nje forme, shtyni poshte, shtypni llamben dhe merrni fruta ose perime ne forme te persosur.

Krijoni dekore ne gatime nga me te ndryshmet ne festat tuaja.

Dekoroni fruta, pjata djathi, perime, dekorime per embelsira dhe shume gatime te tjera.
Perfekte per fundjava ose raste speciale.
Forma te lehta dhe ne nje kohe te shpejte.
Provoje dhe argetohu bashke me miqte e tu.

4 Arsye pse Pop Chef | Prerese me Forma do te ktheje qendrimin ne kuzhine ne nje kenaqesi te vertete:

pop chef blerje online ne dyqan taxi prerese frutash dhe perimesh per fruta1.E vogel dhe kompakte: nje pajise dore e vogel
2.E lehte per t’u perdorur.
3.Nuk ze hapesire: Ju mund ta vendosni ne dollap ose ne sirtare.
4.Mund te merret me vete kudo: kudo qe ju shkoni


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Grirese

Be the first to review “Prerese me forma | Pop Chef| Perime dhe Fruta”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pajisje prerese pop chef fruta perime dyqan taxi online porosi blerje

Prerese me forma | Pop Chef| Perime dhe Fruta