Prerese per frutat | Preresja me 12 tehe ne nje te vetem

1,490 L

Ka stok

 • Ideuar per prerjen e frutave.
 • Jep forme te barabarte gjate prerjes.
 • Me 2 doreza mbajtese.
 • Me prerese celiku inoks dhe doreza plastike ABS e cilesise se larte.
 • Pret ne 12 feta.
KODI: 6958691378868 Kategori: , ,

PRERESE PER FRUTAT ME 12 TEHE

Prerese per frutat e cila eshte ideuar per te prere ne menyre sa me te lehte shalqiun, pjeperin apo frutat e tjera ne 12 fete me forme te njejte dhe te barabarte.

Ajo eshte shume e qendrueshme duke e bere ideale per nje perdorim te perditshem. Ky produkt ju kursen me shume kohen ne kuzhine dhe ju shton energjine duke perdorur me shume fruta fale kesaj prerese.

Ajo eshte e perbere nga 2 doreza mbajtese qe nuk rreshqasin dhe prerese celiku inoks te cilesise se larte.

Fakti qe perbehet nga plastika dhe celiku e bejne me shume te lehte ne pastrim duke perdorur uje te bollshem dhe duke e thare me pas me nje leter te thate per te zgjatur me shume jetegjatesine e kesaj pajisje. 

Nje pajisje shume e domosdoshme edhe e nevojshme per ju dhe kuzhinen tuaj!

SPECIFIKAT

 • Ideuar per prerjen e frutave.prerese frutash celik produkt online dyqan taxi
 • Jep forme te barabarte gjate prerjes.
 • Me 2 doreza mbajtese.
 • Me prerese celiku inoks dhe doreza plastike ABS e cilesise se larte.
 • Pret ne 12 feta.
 • Miqesore me mjedisin.
 • Pastrohet dhe perdoret shume lehte.
 • Nuk ze aspak hapesire ne kuzhinen tuaj.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Ngjyra

Lloji

Preres per agrumet

Be the first to review “Prerese per frutat | Preresja me 12 tehe ne nje te vetem”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

prerese frutash celik produkt online dyqan taxi

Prerese per frutat | Preresja me 12 tehe ne nje te vetem