Power Bank XO PB77 26000 mAh | Bateri portative

2,600 L

Ka stok

KODI: I-72121270 Kategori: ,

POWER BANK XO PB77 26000 mAh

Power Bank XO PB77 26000 mAh per te karikuar kurdo qe nuk keni bateri te mjaftueshme ne telefonin tuaj.

Bateria portative XO PB77 26000 mAh ka nje peshe te vogel dhe dimensione modeste, gje qe ju lejon ta mbani me lehtesi ne canten tuaj.

Mbrojtje e shumefishte nga qarku i shkurter, mbitensioni, rryma dhe temperatura.

Specifika

  • Marka: XO
  • Modeli  XO-PB77 26000mAh
  • Kapaciteti: standard 26000mAh
  • Bateria: polimer
  • Ndërfaqja e daljes: USB
  • Ndërfaqja e hyrjes: Mikro
  • Ekrani: Drita LED tregon fuqinë; 4 drita te ekranit

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

,

Kapaciteti

26000mAh

Be the first to review “Power Bank XO PB77 26000 mAh | Bateri portative”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

power bank 26000 mah blerje online ne dyqan taxi

Power Bank XO PB77 26000 mAh | Bateri portative