Powerbank me drite LED 3400mAh Xiaomi ne shitje

3,500 L

Ka stok

Ky powerbank vjen me drite Led ne formen e nje elektriku dore. Karikuesi ideal per udhetime, kampe, shetitje, udhetime te gjata etj.

KODI: i-2120719 Kategori: ,

POWERBANK ME DRITE LED 3400MAH

Powerbank me drite Led dhe kapacitet 3400 mAh, per te karikuar cdo pajisje USB sa here qe ju nevojitet.

Drita Led funksionon si elektrik dore ultra e ndritshme dhe mund te ndizet dhe fiket me butonin e funksionit te klikimit shpejt dhe thjeshte.

Mund te perdoret si nje karikues rezerve per celularet, tabletet, telefonat inteligjente ose cdo pajisje te levizshme gjate udhetimeve ne natyre, shetitjeve, kampe ose ne plazh.

Dizajn elegant dhe aq praktik sa te futet ne cdo xhep, çante krahu ose cante shpine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Powerbank me drite LED 3400mAh Xiaomi ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank dhe drite led ne shitje online dyqan taxi

Powerbank me drite LED 3400mAh Xiaomi ne shitje