Pompe ajri per bicikleten – Bamei foot pump – Multifunksionale

890 L

Ka stok

  • Pompe multifunksionale.
  • Me nje gjatesi 18 cm.
  • pompe e forte edhe e qendrueshme.
  • Material celiku dhe plastike.
  • E lehte ne peshe edhe teper praktike ne perdorim.
KODI: 6926093900048 KATEGORIA:

POMPE AJRI PER BICIKLETEN

Pompe ajri “Bamei Foot Pump” eshte pompe funksionale e cila pervec gomave te bicikletes ajo do te sherbeje edhe per te fryre te gjitha objektet si : topa te ndryshem sportive, dyshek ajri per perdorim ne shtepi apo plazh, komerdare te ndryshme etj.

Mjafton qe te beni terheqje nga posht lart , pra ne menyre vertikale dhe te pompa do ta filloje menjehere funksionin e saj.

Ajo eshte shume praktike edhe funksionale ne perdorim ndaj nuk do te hasni asnje veshtiresi gjate perdorimit te saj.

Per kete arsye ajo mund te perdoret nga te gjithe moshat.

BAMEI FOOT PUMP – POMPA SUPER FUNKSIONALE

Ajo c’ka e bene te vecnte kete pompe este dizajni shume kompakt.

pompe ajri bli online dyqan taxi

Fakti qe ate mund ta komndoni me dore edhe me kembe ne te njejten kohe e bene qe te jete shume e shpejte edhe e preferuar nga te gjithe per funksionin qe ka.

Pompimi nepermjet kesaj pompe bene qe te gjitha objektet te cilat kane nevoje te mbushen me ajer te fitojne nje qendrueshmeri shume te larte edhe vellim te dendur.

Ajo eshte ndertuar nga materiali i celikut edhe plastikes shume cilesore edhe tejet t forte.

Pompa eshte shume e lehte ne trasnportim edhe mund ta keni kudo me vete sepse nuk ze shume hapesire edhe ka nje peshe shume ideale per ta mbajtur kudo.

Ajo eshte e dizejnuar ne pjesen ku vendoset kemba dhe dora nga nje material i cili eshte kunder rreshqitjes.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Bej blerjen tende online per cmimin dh cilesine me te mire

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Be the first to review “Pompe ajri per bicikleten – Bamei foot pump – Multifunksionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe ajri bli online dyqan taxi

Pompe ajri per bicikleten - Bamei foot pump - Multifunksionale