Pompe elektrike per makinen HS-208 ne shitje | Bli Online

990 L

Ka stok

  • Model: HS-208.
  • Tensioni: 12V.
  • Fuqia: 60W.
  • Presioni i ajrit: 3400±150pa.
  • Vellimi i ajrit: 270L/min.
  • Gjendet ne ngjyre : E Zeze
  • Pesha e pompes : 300g.
KODI: HS-208 KATEGORIA:

POMPE ELEKTRIKE PER MAKINEN HS-208

Pompe elektrike HS-208 per te mbushur me ajer te gjitha produktet e makines qe funksionojne me te. Pompa perbehet nga tre hundeza me madhesi e forma te ndryshme ne menyre qe te pershtatet me nje game te gjere te produkteve qe kane nevoje te fryhen me ajer. Ajo vjen me super material te qendrueshem dhe me super funksionalitet.

POMPA ELETRIKE  | BLI ONLNE | DYQAN TAXI

Nuk duhet te dyshoni per asnje moment ne funksionalitetin edhe qendrueshmerine e saj te larte sepse i ka ne nivele tejet maksimale.

Produktet me ajer do te mbushen prej kesaj pompe per nje afat kohor jo me shume se tre minuta.

Mbushen me ajer shume shpejt te gjitha paisjet prej kesj pompe lektrike per arsye se ajo leshon afersisht nje vellim prej 270L per minuta. Pompa ka gjithashtu edhe nje presion shume te larte te ajrit.

Mund ta mbani gjithmone ne makine sepse nuk ze aspak hapesire duke qene se ka nje madhesi shume komakte dhe te vogel.

Materiali prej te cilit perbehet pompa eshte plastike shume kualitative ABS, tejet e forte dhe e qendrueshme.

Pompa eshte e papershkrueshme nga uji dhe teper rezistente ndaj temperaturave te mjedisit.

SPECIFIKATpompe elektrike HS 2008 BLI ONLINEDyqan Taxi

Model: HS-208.

Input: DC 12V/60W.

Presioni i ajrit 3400±150pa.

Vellimi: 270L/min.

Ngjyra: E Zeze

Pesha: Approx. 300g.

Bli online ne Dyqan Taxi | Paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Be the first to review “Pompe elektrike per makinen HS-208 ne shitje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe elektrike HS 208 bli online dyqan taxi

Pompe elektrike per makinen HS-208 ne shitje | Bli Online