Pllake prerese plastike per ne kuzhine | Bli Online

900 L

Ka stok

  • Perbehen nga plastika me cilesi te larte
  • Siperfaqja e pllakave eshte e qendrueshme edhe e forte
  • Jane shume praktike
  • Pastrohen lehtesisht me uje te rrjedhshem
  • Kane jetegjatesi

 

 

PLLAKE PRERESE PLASTIKE PER NE KUZHINE 

Pllaka plastike perfekte per ne kuzhine. Kjo pllake plastike jane multifunksionale edhe te pershtashme per te gjitha nevojat e prerjes. Pllakat prerese jane ideale per prerjen e frutave, perimeve, bukes dhe mishit, te cilat jane edhe produktet qe i perdorim me shpesh ne kuzhinen tone. Pllaka jane te perbera prej plastikes shume te sigurte per ushqimet. Siperfaqja e pllakave eshte e qendrueshme edhe e forte duke ju siguruar qe nuk thyhet lehte. Ndryshe nga pllakat prerese prej druri, keto pllaka jane shume te lehta per t’u perdorur dhe na ndihmojne shume ne pergatitjen e ushqimit ndaj edhe rendesia e tyre ne kuzhine eshte e nevojshme. Pllakat prerese plastike ndryshojne nga pllakat e drurit edhe ne menyren se si lahen edhe si vazhdon procesi pas larjes. Ato thahen shpejt edhe nuk mbajne arome sikunder ndodh me pllakat prej druri. Ky fakt i ben ato qe te kene rezistence me te gjate. Per nje cilesi me te mire te gatimit tuaj edhe te eneve te kuzhines duke mos qene nevoja te shpenzoni here pas here, keto pllaka do te ishin nje investim shume i mire.

PLAKE PRERESE PLASTIKE MULTIFUNKSIONALE | DYQAN TAXI 

  • Perbehen nga plastika me cilesi te larte               Pllake-prerese-plastike-per-ne-kuzhine
  • Siperfaqja e pllakave eshte e qendrueshme edhe e forte
  • Jane shume praktike
  • Pastrohen lehtesisht me uje te rrjedhshem
  • Kane jetegjatesi

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire

 

Detaje Produkti

Lloji

pllake prerese

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Pllake-prerese-plastike-per-ne-kuzhine

Pllake prerese plastike per ne kuzhine | Bli Online

WhatsApp chat