Pishine me tre rrathe per femije mbi 2 vjec 1.47mx33cm

1,900 L

Ka stok

PISHINE ME TRE RRATHE 147 X 33 CM

Pishine me tre rrathe krijuar per not dhe lojera argetuese ne uje per vogelushet mbi 2 vjec.

Permasa praktike 147 x 33 cm e pershtatshme per tu vendosur ne ballkon, apo oborrin e shtepise.

I shpejte per t’u fryre dhe per t’u perdorur me ane te nje pompe fryrese per komardare.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online  

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

Be the first to review “Pishine me tre rrathe per femije mbi 2 vjec 1.47mx33cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine me tre rrathe online ne dyqan taxi

Pishine me tre rrathe per femije mbi 2 vjec 1.47mx33cm