Pishine me fryrje dhe filter Easy Set 396×84 cm

18,500 L

Ka stok

KODI: 28142NP Kategori: , ,

PISHINE ME FRYRJE DHE FILTER

Pishine me fryrje dhe filter e pershtatshme per te gjithe familjen fale permasave te medha 396 x 84 cm.

Gati per ta perdorur ne vetem pak minuta fale hapjes se thjeshte – vendoseni ne toke te sheshte, fryni unazen e siperme, mbushni pishinen me uje dhe shijoni argetimin.

Vrime kullimi per derdhjen e ujit pas perdorimit.

Pompe filteri me thithje te dyfishte qe permireson qarkullimin e ujit duke rezultuar ne higjiene maksimale dhe qartesi me te mire te ujit.

Karakteristika:

Model: 28142

Madhesia: 396cm x 84cm

Materiali: tre shtresa PVC plastike

Per femije mbi 6 vjec


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

Be the first to review “Pishine me fryrje dhe filter Easy Set 396×84 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine me filter easy set intex online ne dyqan taxi

Pishine me fryrje dhe filter Easy Set 396x84 cm