Piaster flokesh per femrat | Piastra 2n1 | Blerje online

1,390 L

Ka stok

  • Piaster flokesh per femrat
  •  Piaster 2n1
  •  Per cdo lloj floku
KODI: L-205-052 Kategori: ,

PIASTRA 2n1 | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Piaster 2n1 shume ekonomike per efektin qe do japi ne floket tuaj. Ajo vepron shpejt ne varesi te gradave qe ju i shtoni per te marre nxehtesine qe deshironi ne flokun tuaj. Porositni tani ne Dyqani Taxi per ta perfituar me cmimin me te mire.

PIASTER FLOKESH PER FEMRAT

Kjo piaster eshte perfekte per lloje te ndryshme flokesh. Nese ju deshironi qe te modeloni flokun tuaj cdo dite pa harxhuar edhe duke i dhene fund harxhimeve te pafundme edhe te shtrenjta ne parukeri piastra 2n1 ju vjen ne ndihme. Vetem brenda pak minutave ju do te jeni gati dhe floket tuaj do te duken te krehur nga nje profesionist. Drejtimi i flokeve apo berja e ondeve behen ne menyre perfekte nga kjo piaster.

  • Piaster flokesh per femratPiaster-flokesh-per-femrat-ne-shitje-online-dyqan-taxi
  •  Piaster 2n1
  •  Per cdo lloj floku

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Piaster flokesh per femrat | Piastra 2n1 | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Piaster flokesh per femrat | Piastra 2n1 | Blerje online