Peshqir prej pambuku Aurum – High Quality Cotton Towel

200 L

Ka stok

 • Material prej pambuku me butesi optimale
 • Perthith ujin edhe lageshtine
 • Mund te perdoret disa here gjate dites pasi thahet shpejt
 • Dizajn i kendshem ne ngjyre gri me fije anesore te argjenda
 • Ka thyrje të dendur dhe qëndron çdo herë e më i bute
 • Ruan ngjyrën dhe trashësinë
 • Permasat : 30×50 cm
KODI: 3838716569552 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

PESHQIR PAMBUKU AURUM ME KUALITET TE LARTE

Peshqiri eshte nje aksesor i domosdoshem, por edhe tani qe vera ka trokitur edhe planifikimi i pushimeve ka filluar nje nga aksesoret nuk mungon asnjehere ne canten tone te udhetimit eshte pikerisht peshqiri. Peshqiri Aurum vjen me nje cilesi optimale me cmimin me te mire ne treg vetem ne Dyqan Taxi.

PESHQIR PREJ PAMBUKU AURUM-HIGH QUALITY COTTON TOWEL

Peshqir Aurum njihet per cilesine e tij optimale fale mbushjes prej pambuku natyror qe e ben peshqirin te kete nje butesi te jashtezakonshme qe ju e ndjeni menjehere kur e prekni ne lekuren tuaj. Me kete peshqir fytyra juaj do te dihet e ledhatuar.

Peshqiri ka nje vellim shume te dendur, por shume te lehte. Ju do te ndjeheni komfort gjate perdorimit.

PESHQIRI AURUM COTTON 

Ky peshqir realizon nje thithje perfekte te ujit dhe te lageshtise, c’ka do te thote qe eshte ideal edhe per ata qe merren me aktivitete sportive.

Peshqiri eshte ne gjendje qe te ruaj vellimin e tij, trashesine, ngjyren dhe butesine edhe pasi eshte perdorur disa here. Rekomadohet qe te lahet ne temperaturen 40 grade celcius ne menyre qe te ruaj cilesine e tij.

PESHQIRI PERFEKTE PER DUSHIN DHE AKTIVITET SPORTIVEPeshqir-i-Markes-Aurum

 • Material prej pambuku me butesi optimale
 • Perthith ujin edhe lageshtine
 • Mund te perdoret disa here gjate dites pasi thahet shpejt
 • Dizajn i kendshem ne ngjyre gri me fije anesore te argjenda
 • Ka thyrje të dendur dhe qëndron çdo herë e më i bute
 • Ruan ngjyrën dhe trashësinë
 • Permasat : 30×50 cm

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Ngjyra

Be the first to review “Peshqir prej pambuku Aurum – High Quality Cotton Towel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir prej pambuku Aurum - High Quality Cotton Towel