Kuti dinsifektimi per chopsticks | Disinfection

Ka stok

KODI: Kuti-dinsifektimi-per-chopsticks Kategori: , ,

KUTI DINSIFEKTIMI PER CHOPSTICKS 

  • Sterilizimi i vazhdueshëm për 24 orë. Me sensorë inteligjentë infra të kuqe, arrihet sterilizimi i dyfishtë UV / fotokatalitik.
  • Dezinfektimi i shpejtë për 10 sekonda.
  • Sterilizimi i dyfishtë, sterilizimi i parë: UV (UV UV mund të vrasë pothuajse të gjitha bakteret dhe viruset). Sterilizimi i dytë: fotokatalizatori.
  • I vogël, praktik dhe multifunksional.
  • Përmes ndjeshmërisë inteligjente infra të kuqe, nuk kërkohet asnjë veprim manual pas hapjes së ndërprerësit, duke kursyer kohë dhe shqetësim.
  • Jetëgjatësia e baterisë tre-mujore, mbështet metoda të karikimit: energji USB.
  • Lehtë për t’u pastruar, mund të çmontohet dhe lahet, lehtë për t’u kujdesur.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Kuti dinsifektimi per chopsticks | Disinfection”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

solar uv chopsticks tube intelligent bli online dyqan taxi

Kuti dinsifektimi per chopsticks | Disinfection