Peshqir pambuk Aurum – Ultra Soft Simple Design

990 L

Ka stok

 • Material pambuku
 • Ofron butesi ne lekuren tuaji
 • Thahet shpejt
 • Pelhure te qendrueshme
 • Dizanj i bukur ne ngjyre kafe
 • Lahet me temperature 40 grade
KODI: 3838716569491 Kategori: , , ETIKETIMI:

PESHQIR PAMBUK AURUM

Peshqiri i pambukut ka nje material te plote me vellim dhe trashesi, ku ruan ngjyren dhe butesine pas disa larjeve qe mund ti bejme, ofron nje komoditet ne lekuren tuaj. Rekomandojme te beni porosine tjua online ne Dyqan Taxi.

PESHQIR AURUM – ULTRA SOFT SIMPLE DESIGN NE DYQAN TAXI

Rreth ketij artikulli 100% pambuku ju kur mund perdorim zbardhues ose zbutes nuk bejne demtimin e cilesise se tij dhe nese i lani gjithmon peshqiret. Peshqirin mund te merrni ne palester, plazh ne vende te tjera te pafundme. I perkryer per te mbeshtetur floket apo per te thare trupin pas dushit.

PSE TE ZGJEDHIM PESHQIR AURUM ??

 • Peshqir-Aurum-Ultra-Soft-Simple-DesignMaterial pambuku i bute dhe i lehte qe ledhaton lekuren tuaj
 • Pëlhurë e qëndrueshme për thithjen e shkëlqyeshme
 • Thahet shpejt
 • Dizanj i bukur ne ngjyre kafe
 • Mund te lahet ne lavatrice ne temperature 40 grade
 PERMASAT
 • Dimensionet: 70 x 140 cm

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Peshqir

Ngjyra

Be the first to review “Peshqir pambuk Aurum – Ultra Soft Simple Design”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir pambuk Aurum - Ultra Soft Simple Design