Peshqir freskues per stervitje | Ice towel

490 L

Ka stok

Peshqir ftohes me material ekologjik

Freski me qendrueshmeri te gjate

I pershtatshem pas ushtrimeve fizike

Thith djersen nga siperfaqja e lekures

KODI: peshqir-freskues-per-stervitje Kategori: ,

PESHQIR FRESKUES PER STERVITJE

Peshqiri ftohes ju mban te fresket gjate ecjes, vrapimit , udhetimit me biciklete, golfit ose aktiviteteve te tjera ne natyre.

Peshqiri ftohes eshte i persosur per kedo qe merret me sport apo palester. Kur eshte i thate, ai thith djersen dhe lageshtine nga lekura.

I pershtatshem per shtepi, hotel, sport, plazh, shetitje, udhetime, palester, yoga etj. Super avullues, ndihet dukshem me i fresket ne mot te nxehte.

Kur ju nevojitet Ice towel?

peshqir ftohes me mikrofiber online shop dyqan taxi

Ne cdo rast kur ju kryeni aktivitete fizike si ecje, vrapim, peshkim, ciklizem dhe ushtrime te tjera fitnesi.

Ai perdor nje pelhure me ndjesi freskie per thithjen e ujit dhe djerses, gje qe do te eleminoje ndjesine e ngjitjes te shkaktuar nga djersitja gjate veres.

Sistemi unik i ftohjes perdor lageshtine nga peshqiri per te thithur djersen nga lekura, duke ju mbajtur keshtu te fresket.

Absorbues i lageshtires, i bute ne prekje, materiali ipeshqirit nuk ka asnje perberje kimike.

Jo vetem i pershtatshem per sporte dhe ushtrime por gjithashtu si terapi e shpejte per trajtimin e ftohjes fizike, lehteson ethet dhe temperaturen, ju mbron gjithashtu nga i nxehti i diellit.

Tre shtresa perberese te peshqirit

  • Shtresa e pare avullon menjehere djersen dhe shperhap nxehtesise.
  • Nderkohe shtresa e dyte thith nxehtesine duke ruajtur lageshtiren.
  • Shtresa perfunduese thith djersen nga siperfaqja e lekures.

Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Peshqir freskues per stervitje | Ice towel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sports Ice Towel online dyqan taxi

Peshqir freskues per stervitje | Ice towel