Peshqir Bamboo, ngjyre Gri/Kafe

1,390 L

Ka stok

162262-1

KODI: 3838716570671 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Peshqir Bamboo

Peshqir bambo-me material pambuk

  • Bere nga material pambuk me fibra bambuje jashtezakonisht te bute.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen dhe tharjen e shpejte.
  • Dizanj modern ne ngjyre gri.
  • Dimensione: 70 x 140 cm.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Bamboo, ngjyre Gri/Kafe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Bamboo, ngjyre Gri/Kafe