Peshore elektronike per kuzhinen | Electronic scale WH-B27

1,890 L2,290 L (-17%)

Ka stok

  • Peshore dixhitale.
  • Perfekte per perdorimin ne shtepi apo aktivitete tregatre.
  • Perbere nga materiali i plastikes cilesore.
  • Ju ndihmon te gatuani me saktesi.
  • Me njesi matesi te ndryshme.
KODI: Electronic-scale-WH-B27 Kategori: , ,

PESHORE ELEKTRONIKE PER KUZHINEN WH-B27

Peshore e vogel elektronike e cila kryen nje funksion fantastik ne matjen e peshes se erëzave, pluhurave, monedhave dhe sendeve të tjera të vogla dhe të lehta si bizhuteri, vida dhe madje edhe numërimin e gjërave të vogla.

Kjo peshore do te jete nje ndihme shume e madhe per te ditur gjithashtu edhe masen e duhur qe ju duhet per te pergatitur gatimet tuaja duke qene gjithmone ne masen e duhur.

Ekrani qe perben peshoren eshte LCD, dritat e te cilit ndihmojne qe ju te shihni peshen e sakte edhe kur ndodheni ne ambiente qe nuk ka shume drite.

Peshorja ka nje madhesi te vogel, aq sa ju mund ta mbani lirisht ne sirtarin tuaj duke kursyer keshtu edhe hapesiren apo rremujen ene kuzhine tuaj.

Ajo eshte perfekte per perdorim shtepiak apo tregtar.

SPECIFIKATpeshore elektronike per kuzhinen produkt online ne Dyqan Taxi

Peshore elektrike per kuzhinen.

Materiali: plastik.

Madhësia : 225 * 170 * 38 mm.

Kapaciteti: 12 kg / 5 kg.

Njësitë e matjes: g / oz / lb.

Bateria: 2 * bateri AA (nuk përfshihet).

Me ekran LCD.

Baze jo e rreshqitshme.

Perdoret gjersisht ne kuzhine, argjendari etj.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Bej zgjedhjen tende me te mire duke blere sigurte, me cilesi edhe lire .

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “Peshore elektronike per kuzhinen | Electronic scale WH-B27”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peshore elektrike per kuzhinen multifunksionale blerje online Dyqan Taxi

Peshore elektronike per kuzhinen | Electronic scale WH-B27

1,890 L2,290 L (-17%)

Shto ne Shporte