Peshore dixhitale | Luge per peshimin e ushqimeve

1,190 L

Ka stok

  • Pesha optimale : 500gr
  • Jep peshen e produktve ushqimore 100 % te sakte.
  • Ekrani: LCD
  • Njësia e matjes : gram
  • Ngjyre e bardhe
KODI: 20101713 Kategori: , ,

LUGE DIXHITALE PER PESHIMIN E USHQIMEVE

PESHORE DIXHITALE – DIGITALE SPOON SCALE

Peshoret dixhitale me lugë janë lloji me i ri i peshoreve qe po perdoren ne mase sidomos nga tregtaret dhe fermeret.

Preferenca qe po vjen ne rritje eshte si rezultat se kjo lloj peshore ka karakteristika të shkëlqyera, madhësi kompakte dhe nje pamje shume moderne.

Një zgjidhje ideale për peshimin e saktë të sasive edhe më të vogla në ushqime dhe shtesa ushqimore.

Prakticiteti i saj eshte edhe arsyeja kryesore pse kjo lloj peshore po pelqehet kaq shume sepse nuk ka peshe te rende dhe mbahet shume lehteisht ne dore keshtu ju mund ta merrni me vete kudo qe e keni te domosdoshme dhe trasnportohet shume kollaj.

PESHORE NE FORME LUGE

Edhe ne kuzhinen tuaj, nese deshironi qe produktet ushqimore tuaja t’i mbani ne nje ambient te caktuar me nje mase te sakte, kjo peshore eshte perfekte.

Por jo vetem, edhe gjate gatimit kur kerkohet nje mase e mirefillte per sasine qe i duhet nje gatimi nuk keni pse te mendoni me nepermjet syrit. Pasi shumicen e hereve gatimi nuk del ashtu sikurse deshironi sepse mund te keni tepruar me masen ose ajo nuk eshte gatuar sa duhet.

Leximin e peshes mund ta beni per 2 ose 3 sekonda ne ekranin LCD qe kjo luge dixhitale ka ne sktrukturen e vet.

Ka tre butona per te rregulluar peshimin dhe nje doreze e cila pervec ju ndihmon ju qe ta perdoni me lehtesim peshoren apo lugen, ju jep mundesi qe edhe ta varni diku per ta mbajtur te sigurt.

Perbehet prej materialit plastik ABS qe eshte shume i shendetshem per produktet ushqimore sepse nuk permban toksina.digital spoon scale luge peshore dixhitale bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Peshimi maksimal: 500gr

Peshimi minimal: 1g

Ekrani: LCD

Njësitë e matjes: g.

Ngjyre e bardhe dhe ne material plastik.

Jep peshe shume te sakte per vetem disa sekonda.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Ngjyra

Lloji

Luge Dixhitale

Be the first to review “Peshore dixhitale | Luge per peshimin e ushqimeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

digital spoon scale luge peshore dixhitale bli online dyqan taxi

Peshore dixhitale | Luge per peshimin e ushqimeve