Peshore dixhitale per valixhe FA-6409

2,390 L

Ka stok

PESHORE DIXHITALE PER VALIXHE

Peshore dixhitale per valixhe me peshe maksimale te matjes 50kg.

Model inovativ me permasa kompakte dhe ekran dixhital i cili tregon peshen ekzakte te valixheve.

Specifika:

• Pesha maksimale 50 kg
• Funksioni Tare
• Sensori i integruar i temperatures
• Treguesi i mbingarkeses
• Treguesi i baterise se ulet
• Bateri litiumi 1x3V


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Peshore

Be the first to review “Peshore dixhitale per valixhe FA-6409”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 6409 peshore dixhitale online ne dyqan taxi

Peshore dixhitale per valixhe FA-6409