Organizues per valixhen

990 L

Ka stok

Organizues per valixhen ne 6 madhesi te ndryshme, organizoni valixhen tuaj dhe shmangni rremujen dhe kaosin ne valixhen tuaj.

KODI: t9853 Kategori: ,

Organizues per udhetime

Nese po planifikoni nje udhetim , me siguri e merrni me mend kaosi qe mund te krijohet ne valixhen tuaj nga rrobat e pafundme dhe te paorganizuara.

Erdhi koha qe te ndryshoni metode.

Perdor organizuesin qe te vendosur te gjithe rrobat tuaj sipas nje sistemi te cilin e krijoni vete ju .

Ndani pantallonat , nga fundet dhe fustanet.

Perdorni organizuesit qe vijne ne 6 madhesi te ndryshme .Mund te zgjidhni midis madhesive dhe te vendosni permasen ideale per valixhen tuaj .

Secila eshte e paisur me nje zinxhir me te cilin mbyllni canten organizuese.  Pas kesaj vendoseni ne valixhe.

Materiali i organizuesit eshte i perbere nga pambuku dhe poliestra.

Nuk eshte aspak i tejdukshem .

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites ne Tirane

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues per valixhen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per valixhe

Organizues per valixhen