Constant | Peshore personale elektronike | Bli Online

3,290 L

Ka stok

  • Peshore elektronike personale.
  • Ju ndihmon te mbani ne kontroll peshen tuaj.
  • E tregon rezultatin shume shpejt.
  • E sakte ne rezultatin e saj.
  • Ngjyre e zeze.
KODI: ECC-20620-071 KATEGORIA:

PESHORE PERSONALE ELEKTRONIKE 

PESHORE PERSONALE PER PESHEN E TRUPIT- CONSTANT

Nese jeni te fiksuar me peshen e trupit tuaj dhe deshironi qe ta mbani ate nen kontroll duke e cuar trupin ne peshen qe ka nevoje, atehere ne ju vijme ne ndihme. Peshorja personale elektronike e firmes me te njohur Constant eshte zgjedhja qe duhet te beni patjeter. Me cmimin me te mire ne treg per cilesine e jashtezakonshme qe ofron vetem ne Dyqan Taxi .

PESHORE ELEKTRONIKE CONSTANTE

Peshorja elektronike jep rezultatin e peshes se trupit tuaj me saktesine maksimale qe mund te keni pasur ndonjeher peshen e trupit tuaj. Rezultati del menjeher sapo ju te vendosni kembet tuaja ne te.

Kjo peshore eshte e perbere e gjitha ne material plastike shume te larte dhe ju keni per ta ndjere fortesine e saj menjehere sapo ta prekni me dore. C’ka e bene shume rezistente ndaj mjedisit perreth. Madje ajo eshte rezistente edhe ndaj goditjeve qe mund te pasoje ndonjeher aksidentalisht.

Matesi i peshes perbehet nga nje ekran LCD ne te cilin tregohet edhe rezultati i peshes suaj.

Qe peshorja te jape nje rezultat te sakte te peshes suaj duhet te siguroheni qe mos te keni pesha te tjera ne trup ne menyre qe mos te ndikojne tek pesha reale juaja.

Pesha maksimale qe mban kjo peshore eshte 120 kg.

Ju nuk keni nevoje ta ndizni ate me dore ose dicka mjafton te hipni siper saj. Sapo te hipni mbi peshore ju do te shihni ne ekranin LCD peshen tuaj momentale shume te sakte.

Nese jeni duke kerkuar per nje shkalle qe mund te lexoje me saktesi peshen tuaj, kjo paisje eshte ajo qe ju duhet.

SPECIFIKATpeshore eletronike personale bli online dyqan taxi

Lexim i mejehershem.

Me dy njesi te disponueshme te mases lb, kg.

Dhenia e rezultateve me nje saktesi 0.2 lb/ 0.1 kg.

Perbere prej plastike me qendrueshmeri te jashtezakonshme.

Me ekran LCD me numra te qarte dhe te medhenje.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me konkurues ne treg dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “Constant | Peshore personale elektronike | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peshore eletronike personale bli online dyqan taxi

Constant | Peshore personale elektronike | Bli Online