Pajisje kundra insekteve | Pest reject Pro

1,200 L

Ka stok

  • Një përforcues i ri për impulsin elektrik: diapazoni deri në 300m².
  • Me teknologji elektromagnetike dhe tejzanor.
  • Edhe më i fuqishëm dhe efikas se më parë.
KODI: 6924979846510 KATEGORIA:

PAJISJE KUNDRA INSEKTEVE 

Largoni milingonat, buburrecat, merimangat, insektet, mizat, mushkonjat, minjtë, dhe brejtësit pa kimikate te demshme per ju.Pest Reject Pro është gjenerata e fundit e produkteve për mbrojtje nga insektet dhe brejtësit. Ajo largon buburrecat, merimangat, insektet, mizat, mushkonjat, milingonat dhe brejtësit.

SEPCIFIKATpajisje kundra insekteve bli online dyqan taxi
  • Një përforcues i ri për impulsin elektrik: diapazoni deri në 300m².
  • Me teknologji elektromagnetike dhe tejzanor.
  • Edhe më i fuqishëm dhe efikas se më parë.
  • Falë frekuencës së tij të ndryshueshme, insektet dhe brejtësit nuk mësohen me tingullin.
  • Nuk ka kimikate, jo toksike, me dritë natën.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.01 kg
Be the first to review “Pajisje kundra insekteve | Pest reject Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pest reject pro kundra insekteve bli online dyqan taxi

Pajisje kundra insekteve | Pest reject Pro