Aparat anti insekte – Hacker – Blerje online

790 L

Ka stok

Karakteristika 

  1. I pershtatshem, i paster dhe i lehte per t’u perdorur.
  2. Vrisni mushkonjen me shpejtesi.
  3. Eko-miqesore dhe nuk ben pis ambjentin.
  4. E pademshme per njerezit dhe kafshet.
KODI: hacker-mosquito-repellent KATEGORIA:

APARAT ANTI INSEKTE – MOSQUITO REPELLENT

Aparat Anti insekte – Hacker – Mosquito Repellent

Aparat kunder mushkonjave ju siguron nje gjume te qete dhe pa zhurmen shqetesuese te mushkonjave apo picikimet e tyre shpesh here infektuese. Kjo pajisje ju siguron vrasjen ne menyre efektive te mushkonjave per 10 ore ose dhe me teper.

Karakteristika 

  1. I pershtatshem, i paster dhe i lehte per t’u perdorur.
  2. Vrisni mushkonjen me shpejtesi.
  3. Eko-miqesore dhe nuk ben pis ambjentin.
  4. E pademshme per njerezit dhe kafshet.

    Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Aparat kunder insketeve

Be the first to review “Aparat anti insekte – Hacker – Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aparat anti insekteve mosquito repellent

Aparat anti insekte - Hacker - Blerje online