Pajisje inteligjente kontrolli Mi Smart home Hub

3,500 L

Ka stok

KODI: h-350000 KATEGORIA:

PAJISJE INTELIGJENTE KONTROLLI MI SMART

Pajisje inteligjente kontrolli e krijuar posacerisht per t’ju lejuar te shijoni shtepine tuaj ne menyren me te mire te mundshme. Do te mund te kontrolloni gjithcka ne menyren me te lehte.

Ju mundeson te lidhni dhe kontrolloni deri ne 32 pajisje inteligjente.

Xiaomi Mi Smart Home eshte nje nga modelet me te sigurta qe do te gjeni me 4 lloje mbrojtje alarmi dhe nje modalitet mbrojtes, i cili do t’ju lejoje te jeni me te sigurt.

Smart Home Hub eshte i pajtueshem me WiFi me bande te dyfishte 2.4 Ghz dhe 5 Ghz. Mund ta lidhni Smart Hub kudo ne shtepine tuaj fale furnizimit me energji USB.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Hub

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje inteligjente kontrolli Mi Smart home Hub”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje kontrolli xiaomi mi smart online ne dyqan taxi

Pajisje inteligjente kontrolli Mi Smart home Hub