Pastrues ajri Xiaomi Mi Air Purifier 3H

19,900 L

Ka stok

PASTRUES AJRI XIAOMI MI AIR PURIFIER

Shijoni ajer me te paster cdo dite ne shtepine tuaj me kete pastrues ajri me Xiaomi Mi Purifier 3H.

Model i krijuar per kujdesin e te gjithe njerezve, pasi eshte ne gjendje te largoje shumicen e grimcave qe shkaktojne alergji.

E krijuar per dhoma deri ne 45 m2, do t’ju ofroje rehati maksimale me nje kontroll shume te thjeshte fale ekranit me prekje dhe fuqise se tij.

Modeli i ri Xiaomi ka kapacitet te pastrimit te ajrit prej 380 m3/h dhe ka nje strukture filtrimi me tre nivele.

I pajisur me wifi lidhet me telefonin tuaj celular me aplikacionin e tij Mi Home, te disponueshem per Android dhe iOS.

Ju do te jeni ne gjendje te njihni indeksin aktual te ndotjes se mjedisit te brendshem dhe te jashtem si dhe do te mund ta rregulloni dhe kontrolloni lehtesisht ne kohe reale pa problem.

Specifika:

  • Tre nivele filtrimi me filter HEPA
  • Kapaciteti i pastrimit te ajrit 380 m3/h.
  • Zona efektive e perdorimit  45 metra katror
  • Fuqia maksimale: 38 W
  • Wifi
  • Sensori i temperaturës dhe lagështisë
  • Aplikacioni Mi Home per Android dhe iOS
  • Konsumi i energjisë: 2W-38W
  • Tensioni i hyrjes: AC 100-240V
  • Frekuenca: 50 / 60 Hz

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Be the first to review “Pastrues ajri Xiaomi Mi Air Purifier 3H”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues ajri mi air purifier online ne dyqan taxi

Pastrues ajri Xiaomi Mi Air Purifier 3H