Pajisje kontrolli Xiaomi Mi Wireless Switch

1,490 L1,990 L (-25%)

Ka stok

KODI: G-543228 KATEGORIA:

PAJISJE KONTROLLI XIAOMI MI WIRELESS SWITCH

Pajisje kontrolli nga Xiaomi, e nevojshme per te kthyer shtepine tuaj ne Smart Home.

Instalim i thjeshte, i lehte per t’u perdorur.

Aktivizon dhe caktivizon me ane te butonit pajisjet e tjera inteligjente te shtepise. Pajisje super praktike per ju dhe familjen tuaj.

Wireless switch Xiaomi Mi

Celes smart per te gjitha pajisjet shtepiake dhe aktivitetet gjate dites.

Nje celes per te kontrolluar pergatitjen e mengjesit ne kuzhine.

Para gjumit: Nje buton për të fikur të gjitha pajisjet.

Zgjimi gjatë natës: Një buton për të ndezur dritën e natës

Kur dilni jashtë: Një çelës për të kontrolluar pajisjet shtëpiake

Dizajn portativ, me madhësi të vogël, i lehtë për tu instaluar

Specifika

  • Model: Xiaomi Mi Smart Home Wireless Switch
  • Lloji: Butoni i urgjences / Switch
  • Materiali: Plastike ABS
  • WiFi: Protokolli ZigBee 2.4 GHz
  • E pajtueshme me pajisjet Smart Home
  • Aplikacioni: E pajtueshme me Android 4.0+ ose iOS 7 ose me lart
  • Permasat: 3.6 x 3.6 x 1.15 cm
  • Pesha: 200 gr

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Sensore

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje kontrolli Xiaomi Mi Wireless Switch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje kontrolli xiaomi mi 2 blerje online ne dyqan taxi

Pajisje kontrolli Xiaomi Mi Wireless Switch

1,490 L1,990 L (-25%)

Shto ne Shporte