Organizues sirtaresh i palosshem per rroba

590 L990 L

11 ndarje7 ndarje
Pastro
KODI: i-898989897 Kategori: , ,

ORGANIZUES SIRTARESH I PALOSSHEM

Organizues sirtaresh i palosshem prej rrjete te forte per te sistemuar rrobat dhe kursyer hapesire ne dollapin e rrobave.

Praktik dhe shume funksional per rrobat e perditshmerise, duke i mbajtur te organizuara ato.

Organizuesi i rrobave eshte prej najloni rrjete te cilesise se larte me punim rezistent dhe te qendrueshem. Najloni i plote dhe skajet oxford e bejne organizatorin te mos deformohet gjate perdorimit.

Fale dizajnit te rrjetes rrobat do te qendrojne te ajrosura dhe lehtesisht te dallueshme kurdo qe ju duhen.

Permasa perafersisht 30 x 32 x 12 cm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

organizues

Ngjyra

Modeli

11 ndarje, 7 ndarje

Be the first to review “Organizues sirtaresh i palosshem per rroba”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrjete organizuese per rrobat blerje online ne dyqan taxi

Organizues sirtaresh i palosshem per rroba

590 L990 L

Shto ne Shporte