Organizues rrobash portable | Mini dollap

3,490 L

Ka stok

 • Organizues per recipetat dhe corapet.
 • I vogel dhe portabel.
 • Me dizajn unik dhe te bukur.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Mund te perdoret gjithashtu si mini dollap per rrobat e bebit tuaj.
KODI: organizues-per-rrobat Kategori: ,

ORGANIZUES RROBASH PORTABLE

Organizues per rroba te vogla si recipeta, corape etj. Organizuesi perbehet nga 4 rafte. Me nje dizajn unik dhe te bukur qe do j’u beje menjehere per vete. Gjithashtu mund te perdoret si mini dollap per rrobat e bebit tuaj.

MINI DOLLAP ORGABIZUES PER RROBAT

Organizues per rrobat me nje dizajn kaq te sofistikuar, konciz, modern, praktik. Materiali PP i plastikes cilesore e bën produktin shumë të lehtë për tu pastruar dhe rezistent. Dhoma juaj nuk do te jete me rremuje dhe ju do t’i gjeni menjehere pa mundim rrobat tuaja.

Nje produkt praktik te cilin mund t’a levizni lirshem ne cdo vend qe ju deshironi.

Specifikat:mini dollap portativ bli online dyqan taxi
 • Organizues per recipetat dhe corapet.
 • I vogel dhe portabel.
 • Me dizajn unik dhe te bukur.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Mund te perdoret gjithashtu si mini dollap per rrobat e bebit tuaj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Organizues rrobash portable | Mini dollap”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues rrobash praktik bli online dyqan taxi

Organizues rrobash portable | Mini dollap