Jastek Per Femije Bli Online

2,490 L

Ka stok

17626

KODI: 80531 Kategori: , , ETIKETIMI:

Jastek Per Femije Bli Online

Jastek Per Femije

  • Dizenjuar per femijet nga mosha 1 vjec dhe me shume.
  • Ofron mbështetje të fortë për kokën, qafën dhe shpatullat.
  • Perbehet nga 100 % pambuk me fibra bambuje, e cila ka një kapacitet të shkëlqyeshëm të thithjes së lagështirës duke krijuar nje mjedis te fresket per gjume.
  • Rruazat e poliesterit nderthurur me silikonin në mbushjen e jastëkut janë jashtëzakonisht fleksible, që do të thotë se jastëku shpejt kthehet në formën e tij origjinale.
  • Dimensione: 40 x 60 cm.
  • Kodi: VP0082.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Per Femije Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Per Femije Bli Online