Mbajtes dhe karikues per ne makine Sanpai

900 L

Ka stok

  • I sigurt dhe rezistent.
  • Ideal per telefonata ne makine.
  • Material cilesor.
  • Praktik dhe me dizajn minimal.
KODI: Mbajtes dhe karikues senpai Kategori: ,

MBAJTES DHE KARIKUES PER NE MAKINE SENPAI

Ky karikues wireless per ne makinë është i lehtë për t’u përdorur dhe super i sigurt. Tipari automatik i mbylljes e bën dhe lëshimin e telefonit tuaj shume te lehte.

Karikim i shpejtë. Me shpejtësi deri në 10W, karikuesi ynë wireless i makinës mund t’ju kursejë 30-45 minuta për të karikuar plotësisht telefonin tuaj. Ngarkohet me kutitë tona të ndezura, por pllakat / unazat metalike duhet të hiqen para se të karikoni. Maksimumi 10W për pajisjet Samsung Maksimumi 7.5W për iPhone.

Specifikat:automatic wireless car charger
  • I sigurt dhe rezistent.
  • Ideal per telefonata ne makine.
  • Material cilesor.
  • Praktik dhe me dizajn minimal.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mbajtes dhe karikues per ne makine Sanpai”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes dhe karikues per ne makine senpai

Mbajtes dhe karikues per ne makine Sanpai