Organizues per kemishat bluza etj Ezstax ne shitje Online

990 L1,490 L (-34%)

Ka stok

 • Ju lejoni te mbani rregull ne dollapin tuaj.
 • Nje mjet i shkelqyeshem i cili ofron nje menyre te lehte dhe te pershtatshme per te palosur
 • rrobat dhe menaxhuar sa me mire hapsiren ne dollpin tuaj.
 • Ngjyra e tyre transparente, materiali plastik.
 • Paketimi permban 10 cope
KODI: 861209000242 KATEGORIA:

ORGANIZUES PER KEMISHAT EZSTAX

Nje produkti inovativ per mbajtjen pa rrudha te kemishave bluzave tshirt etj | Ezstax

ezstax-organiser-organizues-per-kemishat-raft-bluza-t-shirt-dyqan-taxi

 

 • Organizues T-shirt Ezstax
 • Ju lejoni te mbani rregull ne raft apo dollapin tuaj.
 • Nje mjet i shkelqyeshem i cili ofron nje menyre te lehte dhe te pershtatshme per te palosur
  rrobat dhe menaxhuar sa me mire hapesiren ne dollap.
 • Ngjyra e tyre transparente, materiali plastik.
 • Paketimi permban 10 cope

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Organizues per kemishat bluza etj Ezstax ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Organizues per kemishat bluzat tshirt dyqan taxi ezstax organiser

Organizues per kemishat bluza etj Ezstax ne shitje Online

990 L1,490 L (-34%)

Shto ne Shporte