Ore sportive unisex | Smart Watch G65L

3,190 L

Ka stok

KODI: I-72121233 Kategori: ,

ORE SPORTIVE UNISEX G65L

Ore sportive model unisex e pershtatshme per meshkuj dhe femra G65L.

Suporton thirrje telefonike me lidhje Bluetooth, mbylljen apo pergjigjen e nje thirrje telefonike.

Dizajni sportiv shume praktik me rripa silikoni nuk do te krijoje bezdisje gjate perdorimit.

E pershtatshme per sportet ne natyre permes funksionit te pozicionit te aplikacionit GPS ndiqni ritmin e stervitjes ne kohe reale dhe shihni rezultatet me nje shikim.

Analize inteligjente e hapave, konsumin e kalorive, trajektoren GPS dhe te dhena te tjera.

Karakteristika

  • Modeli: G65L
  • Ekran: 1.75 inç
  • Rezolucioni i ekranit: 320 * 385
  • Bluetooth: 4.0
  • Bateria: 240mAH
  • Funksionet: Thirrje Bluetooth, komunikim, fotografim, matje e rrahjeve te zemres, oksigjen gjaku,
    kalkulator, sinkronizimi i të dhënave, kalendar, monitorimi i gjumit.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Ore sportive unisex | Smart Watch G65L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore sportive g65l shitje online ne dyqan taxi

Ore sportive unisex | Smart Watch G65L