Mbajtese per telefon metalike | Mobile finger ring

350 L

Ka stok

KODI: i-2120764 Kategori: ,

MBAJTESE PER TELEFON METALIKE | FINGER RING

Me kete mbajtese per telefon do te mund te mbani gjithmone smartphonen tuaj te sigurt dhe me kapje te qendrueshme.

Kapje e sigurt per te parandaluar renien e pajisjes dhe kontrollin e plote mbi telefonin tuaj ndersa jeni duke e perdorur apo bere fotografi.

Me unaze te rrotullueshme per tju pershtatur me se miri kendit te dores tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Mbajtese per telefon metalike | Mobile finger ring”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese telefoni me unaze ne shitje online ne dyqan taxi

Mbajtese per telefon metalike | Mobile finger ring