Ore smart per meshkuj dhe femra X8 Plus

2,500 L

Ka stok

KODI: i-123451 Kategori: ,

ORE SMART X8 PLUS

Ore X8 Plus e pershtatshme per meshkuj dhe femra.

Ofron ekran te plote me prekje  2.5D ne ndryshim nga versionet e hershme per ta bere me te lehte perdorimin.

Larmishmeri opsionesh te ndryshme te cilat ju mundesojne nje jetese me te shendetshme duke rregjistruar keshtu hapat, kalorite, ushtrimet, hapat apo oret e qendrimit ulur.

Riprodhim i muzikes dhe kontrolli i saj me ane te lidhjes Bluetooth.

Funksione te ndryshme qe e bejne ideal per perdorim te perditshem:

Matja e rrahjeve te zemrës, presioni i gjakut, oksigjeni i gjakut, monitorimi i gjumit, telefonata me bluetooth, kujtesa SMS, rikujtesa në hyrje, ora me zile, hapat, distanca, kaloritë, muzika Bluetooth, regjistrimi në distancë, gjej pajisjen time, kronometër.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Ore smart per meshkuj dhe femra X8 Plus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore x8plus shitje online ne dyqan taxi

Ore smart per meshkuj dhe femra X8 Plus