Best Android Smartwatch & iOS EX17S | Albania | Online

2,490 L

Ka stok

Specifikime Teknike
Marka: Alfawise
Bluetooth: V4.0
Lloji i Chip-it: SI-BW03
IP: IP67
Kundra ujit: E papershkueshme nga uji deri ne 50 metra
Njoftime per thirrjet tuaja telefonike.
Pedometer
Njoftime per mesazhet ne telefonin tuaj.
KODI: smartwatch-alfawise-ex17s Kategori: ,

BEST ANDROID SMARTWATCH & IOS – EX17S

Best Smartwatch Albania EX17S | Android & iOS

Karakteristika

  • Low Battery Reminder: Ju njofton se bateria juaj ka nevoje per karikim.
  • Luminous Dial: Opsioni ndricues dhe ne ambjentet me ndricim te ulet.
  • Social Share: Ju mund te ndani aktivitetin tuaj sportiv me miqte tuaj ne cdo kohe nuk ka rendesi se ku ndodheni ju.
  • Ekran: 1.22inch
  • Funksione te tjera: Alarm, Low Battery Reminder, Luminous Dial, Stopwatch.
  • Lidhje e qendrueshme dhe e shpejte me Bluetooth.
  • Kamera per foto te qarta deri ne distancen 10 metra.
Specifikime Teknike
Marka: Alfawise
Bluetooth: V4.0
Lloji i Chip-it: SI-BW03
IP: IP67
Kundra ujit: E papershkueshme nga uji deri ne 50 metra
Njoftime per thirrjet tuaja telefonike.
Pedometer

Njoftime per mesazhet ne telefonin tuaj.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Best Android Smartwatch & iOS EX17S | Albania | Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Best Android Smartwatch & iOS EX17S | Albania | Online